InCredit

InCredit

Marka InCredit należy do międzynarodowej grupy finansowej FinaBay (wcześniej Net Credit Group), mającej swoje korzenie na Łotwie. Spółka specjalizuje się w udzielaniu pożyczek przez Internet na rynku łotewskim, polskim, czeskim, gruzińskim oraz rosyjskim. W Polsce firma FinaBay rozpoczęła działalność pod koniec 2011roku pod marką Net Credit oferując pożyczki krótkoterminowe tzw. chwilówki. Duży sukces marki na rynku polskim przyczynił się do powstania marki InCredit. W InCredit można ubiegać się pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń z płatnością na raty. InCredit należy od Polskiego Związku Firm Pożyczkowych.


Aplikuj o pożyczkę

Ile można pożyczyć w serwisie InCredit?

Oferta InCredit obejmuje pożyczki ratalne od 100 do 10000zł z możliwością spłaty zobowiązania w miesięcznych ratach. Pożyczkobiorca może zadeklarować okres spłaty od 1 do 24 miesięcy. Nowi Klienci nie mogą aplikować o maksymalną kwotę pożyczki. W ich przypadku InCredit ograniczył kwotę pożyczki do 2000zł ze spłatą do 12 miesięcy. Nowi Klienci mogą liczyć na pierwszą pożyczkę za darmo w kwocie do 2000zł na okres 30 dni.
Kto może otrzymać pożyczkę w InCredit?

Pożyczkę ratalną w InCredit może otrzymać osoba w wieku od 22 do 65 lat, która posiada stałe dochody. Aby przejść przez cały proces rejestracji niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta bankowego w polskim banku. Pożyczki udzielane są tylko polskim obywatelom, na stałe mieszkającym w kraju. InCredit kieruje się zasadami odpowiedzialnego zaciągania pożyczek, dlatego osoby, które posiadały lub posiadają obecnie jakiekolwiek opóźnienia w spłacie pożyczek i kredytów są wykluczone z otrzymania pożyczki ratalnej w InCredit.

Jak można ubiegać się o pożyczkę w InCredit?

O pożyczkę można ubiegać się bez wychodzenia z domu, a wszelkie formalności można załatwić przez Internet. Jeżeli pożyczkobiorca po raz pierwszy aplikuje się o pożyczkę ratalną w InCredit, może zdecydować się na darmową pożyczkę do 2000zł na 30dni lub jeśli okres spłaty jest zbyt krótki, może wybrać opcję rozłożenia spłaty nawet na 6 miesięcy. W drugim przypadku pożyczka nie będzie już darmowa. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty pożyczki należy wypełnić prosty formularz rejestracyjny i potwierdzić numer rachunku bankowego poprzez przelanie niewielkiej opłaty wynoszącej 0,01zł na konto pożyczkodawcy. Następnie pożyczkodawca weryfikuje wniosek, a po przyznaniu pozytywnej decyzji dokonuje przelewu gotówki na wskazane konto. Stali Klienci InCredit mogą aplikować o kolejną pożyczkę za pomocą wiadomości sms lub kontaktując się z biurem obsługi klienta.

Czy InCredit sprawdza rejestry dłużników BIG, KRD, BIK i ERIF?

InCredit sprawdza potencjalnych pożyczkobiorców we wszystkich możliwych bazach: w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG)<, Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A (KRD), Biurze Informacji Kredytowej S.A. (BIK) oraz Rejestrze Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.

Ile trzeba czekać na przelew pożyczki w serwisie InCredit?

Czas wpływu pożyczki ratalnej na konto bankowej zależy od terminów sesji międzybankowych. Pożyczkę można otrzymać w ciągu 15 minut lub dopiero następnego dnia roboczego po otrzymaniu pozytywnej decyzji. InCredit posiada konta bankowe w następujących bankach: PKO Bank Polski S.A, Bank Zachodni WBK S.A, Pekao Bank S.A., Bank Millennium S.A, mBank S.A, ING Bank Slaski S.A, Alior Bank S.A.

Czy w serwisie InCredit można spłacić pożyczkę wcześniej?

Pożyczkę ratalną przez Internet można spłacić w dowolnym momencie obowiązywania umowy przed terminem spłaty.

Czy można przedłużyć termin spłaty pożyczki w InCredit?

W InCredit można przesunąć termin spłaty raty o 7 dni, 14 dni oraz 30 dni.

Jakie są konsekwencje niespłacenia pożyczki w terminie?

Nieterminowa płatność w InCredit niesie ze sobą następujące konsekwencje:
- do kosztów pożyczki doliczone zostaną odsetki karne
- pożyczkodawca będzie wysyłał płatne monity i wezwania do zapłaty (wiadomości sms, wiadomości e-mail, połączenia telefoniczne, list polecony)
- pożyczkodawca może wystąpić na drogę sądową lub przekazać zadłużenie podmiotom trzecim, koszty postępowania sądowego i egzekucji komorniczej ponosi pożyczkobiorca
- wpisanie pożyczkobiorcy do rejestrów dłużników BIK, BIG, KRD oraz ERIF

Zalety


    - darmowa pożyczka do 2000zł za darmo na 30dni
    - pożyczki ratalne do 10 000zł dla stałych Klientów
    - okres spłaty od 1 do 24 miesięcy
    - możliwość przedłużenia terminu spłaty
    - biuro obsługi klienta pracuje również w weekendy Poniedziałek - Piątek 7:00 - 22:00; Weekend 7:00 - 21:00

Wady


- brak informacji o kosztach przedłużenia pożyczki na stronie pożyczkodawcy
- weryfikacja klientów we wszystkich rejestrach dłużników
- konieczność posiadania stałych dochodów
- brak darmowej pożyczki dla klientów NetCredit

InCredit Opinie

Otrzymałeś pożyczkę ratalną na portalu pożyczkowym InCredit? Jakie są Twoje doświadczenia? Napisz swoją opinie o InCredit w komentarzu. Każda Opinia o InCredit jest dla nas bardzo ważna. Informacje od Klientów pozwolą nam na stworzenie rankingu najlepszych firm pożyczkowych w Polsce.